Úkoly žákům pro distanční výuku

Ředitelství školy Mgr. Renata Procházková:                                 zszakrany@zszakrany.cz

Třídní učitelka 1. ročníku Mgr. Helena Kopáčková:                    kopackova@zszakrany.cz

Třídní učitelka 2. a 3. ročníku Mgr. Renata Procházková:          zszakrany@zszakrany.cz

Třídní učitelka 4. a 5. ročníku Mgr. Jana Saláková:                     salakova@zszakrany.cz

Školní družina Mgr. Edita Nábilková:                                           druzina@zszakrany.cz

…když děti učí telka. Zábavně-vzdělávací program pro žáky prvního stupně základních škol s podporou MŠMT  -  sledujte zde

Videa, pohádky, hry a soutěže pro děti - bezpečný web televize Déčkosledujte zde

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., spustilo online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube.

Živá vysílání můžete sledovat on-line YouTube kanálu Online výuka.

Není nutné přenos sledovat živě, videa budou k dispozici k opakovanému přehrávání.

Nabízíme Vám i Vašim žákům zdarma elektronické verze vybraných titulů Nakladatelství ALTER, které lze využít při domácím vyučování.

Na Vámi zaslaný email Vám paní učitelky budou zasílat odkaz na SKYPE, na který když kliknete, připojíte se v určitý den a čas, který Vám vždy paní učitelky předem zašlou, na online výuku.

Odkaz otevřete v jakémkoliv aktualizovaném a podporovaném internetovém prohlížeči, kde se připojíte jménem nebo přezdívkou žáka. Webový prohlížeč musí mít povolen přístup ke kameře a mikrofonu.

Samotný skype si na PC s operačním systémem Windows instalovat nemusíte, není nutný ani individuální účet skype.

Komunikace je možná i na mobilních zařízeních s operačním systémem android, případně na iOS od Apple a nainstalovanou aplikací skype.

Pro lepší kvalitu zvukového přenosu doporučujeme použít sluchátka s mikrofonem.

Předem děkujeme za spolupráci.

1.  ročník úkoly klikni zde

2. ročník úkoly klikni zde