Aktuální informace:

PUTOVÁNÍ S BROUČKY

KDY: v pátek 22. října 2021

KDE: sraz před OÚ Zakřany

(děti budou dostávat sladkost a záznam na kartičku na třech stanovištích, kterými projdou)

V KOLIK: v 18.00 hod.

KDO POŘÁDÁ:Základní škola a Mateřská škola Zakřany

Srdečně zveme všechny děti a rodiče. Přineste si s sebou lampiony, lucerničky nebo různá svítidla. Na závěr si můžete opéci vlastní špekáčky na ohýnku.

Na konci našeho putování bude pro všechny účastníky přichystán teplý čaj a odměny pro děti

V rámci akce PUTOVÁNÍ S BROUČKY DNE 22. 10. 2021

pořádané Základní školou a Mateřskou školou Zakřany, příspěvkovou organizací,

budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce.

Základní škola a Mateřská škola Zakřany, příspěvková organizace

nenese odpovědnost za záznamy, pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Pro aktualizaci (refresh) stránky nechte prohlížeč otevřený po dobu déle jak 60 sekund na požadované stránce. Poté bude její obsah automaticky aktualizován.

Nebo

pro okamžitou aktualizaci najeďte ukazatelem myši na požadovanou stránku rámce, stiskněte pravé tlačítko myši a z nabídky vyberte levým tlačítkem myši znovu načíst rámec. Při otevření v nové kartě vyberte z nabídky načíst znovu nebo stiskněte Ctrl+R.

Pokud se žádné nové informace nezobrazí, nejsou ještě připraveny.