Otevření školy od pondělí 4. 1. 2021

Na webových stránkách školy pod odkazem ÚKOLY PRO ŽÁKY, je připravena práce, která je rozdělena podle tříd a jednotlivých předmětů.

Pokud budete potřebovat konzultaci, můžete nám zavolat každý den do školy v době od 8.00 do 14.00 hod., popř. po předchozí domluvě kdykoliv.

Nemáte-li možnost si pracovní listy vytisknout, můžete si je vyzvednout v budově školy každý pracovní den dopoledne.

V pátek nám vždy přineste ke kontrole vypracované materiály v době od 8.00 do 14.00 Následující pondělí Vám budou překontrolované práce a sešity opět k dispozici v době od 8.00 do 14.00. V této době si je prosím vždy vyzvedněte.

Emaily školy:

Ředitelství školy Mgr. Renata Procházková:                                 zszakrany@zszakrany.cz

Třídní učitelka 1. ročníku Mgr. Helena Kopáčková:                     kopackova@zszakrany.cz

Třídní učitelka 2. a 4. ročníku Mgr. Jana Saláková:                      salakova@zszakrany.cz

Třídní učitelka 3. a 5. ročníku Mgr. Helena Oswaldová:               oswaldova@zszakrany.cz

Školní družina Mgr. Edita Nábilková:                                             druzina@zszakrany.cz

ONLINE ROZVRH PRO ŽÁKY 3. a 5. ROČNÍKU

PLATNÝ OD PONDĚLÍ 4. 1. 2021

3.ročník

ČJ - Sl (HO)

Prv (HO)

AJ (JS)

M (HO)

ČJ/M/TH (HO)

M-G (HO)

5.ročník

M-G/Sl (HO)

ČJ/M/TH (HO)

AJ (JS)

Vl (HO)

M (HO)

(HO)

Na Vámi zaslaný email Vám paní učitelky budou zasílat odkaz na SKYPE, na který když kliknete, připojíte se v určitý den a čas, který Vám vždy paní učitelky předem zašlou, na online výuku.

Odkaz otevřete v jakémkoliv aktualizovaném a podporovaném internetovém prohlížeči, kde se připojíte jménem nebo přezdívkou žáka. Webový prohlížeč musí mít povolen přístup ke kameře a mikrofonu.

Samotný skype si na PC s operačním systémem Windows instalovat nemusíte, není nutný ani individuální účet skype.

Komunikace je možná i na mobilních zařízeních s operačním systémem android, případně na iOS od Apple a nainstalovanou aplikací skype.

Pro lepší kvalitu zvukového přenosu doporučujeme použít sluchátka s mikrofonem.

Předem děkujeme za spolupráci a dále sledujte webové stránky školy

Srdečně zdraví kolektiv učitelek ZŠ Zakřany

Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) či jeho část

Návod na vyplnění ošetřovného